Su Tesisatı

Su tesisatı emek ve tecrübeyle birlikte titizlik isteyen bir çalışma gerektirir. Biz de yıllardır kazandığımız tecrübe, gösterdiğimiz emek ve titizlikle su tesisatı konusunda sektörün en iyileri arasında olmak için çalışıyoruz.

Su Kaçağı Bulma

Ev ve işyerinizde sudan sebeplerle canınız sıkılmasın! Bazen kalitesiz işçilik, bazen kalitesiz malzeme bazen de hiçbir sebep yokken su kaçağı ile karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlardan tek yapmanız gereken bizi aramak!

Tıkanıklık Açma

Lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma konusu sık sık karşılaşılan bir durum olmakla birlikte bir o kadar da can sıkıcıdır. Eğer işi bilmiyorsanız ya da işi bilmeyen bir su tesisatçısı ile çalıştıysanız pişman olabilirsiniz. Tabii lavabo tıkanıklığı veya tuvalet tıkanıklığı her zaman malzeme ya da ustadan kaynaklanmayabilir. Bazen komşuların sorumsuzluğundan da kaynaklanabilir.

Kalorifer Petek Temizliği

Kış aylarında ısınamıyorsanız, kombinizle ya da peteklerinizle ilgili bir sorun olabilir. Kombinizin yıllık bakımını yaptırdıktan sonra ısınamama şikayetiniz hâlâ devam ediyorsa peteklerinizin temizlenme zamanı gelmiş demektir. Peteklerin içinin belli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Petek temizliği için bizi arayınız.

Sıhhi Tesisatçı

Tüm sıhhi tesisat, tıkanıklık açma, su kaçağı bulma ve su kaçağı tamiri ve kalorifer petek temizliği hizmetleri için bizi arayınız.